Rolnictwo to nie tylko praca, ale także pasja i sposób na życie. Jeśli marzysz o własnym gospodarstwie rolnym, chcesz pozyskiwać dotacje na rozwój produkcji rolnej lub po prostu poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie, to dobrze trafiłeś. W tym wpisie przedstawimy Ci najlepsze kursy rolnicze online, które pozwolą Ci zdobyć kwalifikacje rolnicze i stać się profesjonalnym rolnikiem.

kurs rolnik, kurs technik rolnik

Kurs rolnik – ROL.04

Kurs rolnik to kwalifikacyjny kurs zawodowy, który przygotowuje do wykonywania podstawowych prac związanych z prowadzeniem produkcji roślinnej i zwierzęcej. Kurs ten jest niezbędny, jeśli chcesz nabyć ziemię rolną lub ubiegać się o środki unijne na rozwój gospodarstwa. Kurs rolnik – ROL.04 jest realizowany w formie online, dzięki czemu możesz uczyć się w dowolnym czasie i miejscu, bez konieczności wychodzenia z domu. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu państwowego otrzymasz świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie rolnik.

kurs rolnik, kurs technik rolnik

Kurs technik rolnik – ROL.10

Kurs technik rolnik – ROL.10 to kwalifikacyjny kurs zawodowy, który kształci do organizowania i nadzorowania produkcji rolniczej. Kurs ten jest skierowany do osób, które mają już ukończony kurs rolnik – ROL.04 lub jego odpowiednik i chcą podnieść swoje kwalifikacje i kompetencje w zakresie zarządzania gospodarstwem rolnym. Kurs technik rolnik – ROL.10 jest również realizowany w formie online, co daje Ci dużą elastyczność i wygodę w nauce. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu państwowego otrzymasz świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie technik rolnik.

kurs rolnik, kurs technik rolnik

Dlaczego warto wybrać kursy rolnicze online?

Kursy rolnicze online to doskonały sposób na zdobycie kwalifikacji rolniczych bez konieczności rezygnowania z pracy, rodziny lub innych zajęć. Kursy te są realizowane z wykorzystaniem nowoczesnych metod i technik kształcenia na odległość, takich jak e-learning, webinaria, materiały multimedialne czy testy online. Kursy te są prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych wykładowców i instruktorów, którzy służą pomocą i wsparciem w trakcie nauki. Kursy te są również atrakcyjne cenowo i płatne w ratach, co ułatwia planowanie budżetu. Kursy te są w pełni legalne i zgodne z obowiązującymi przepisami, a każda edycja jest zgłaszana do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Kursy te dają Ci możliwość zdania egzaminu państwowego i uzyskania świadectwa potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie rolnik lub technik rolnik.

Jak zapisać się na kursy rolnicze online?

Jeśli jesteś zainteresowany kursami rolniczymi online, to nie zwlekaj i zapisz się już dziś. Wystarczy, że wejdziesz na stronę wybranego kursu i wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia, otrzymasz dostęp do platformy e-learningowej, na której znajdziesz wszystkie materiały i informacje potrzebne do nauki. Zapisy są otwarte przez cały rok, a kursy są realizowane w cyklicznych edycjach. Nie czekaj więc i zrób pierwszy krok do spełnienia swojego marzenia o byciu rolnikiem. Zapraszamy!